Pinky Blog
ceLup !
Sunday, March 13, 2011 | 21:21 | 0 perfectly
act nyer nie bkan celup sebrg celup..nie taylor swift celup PERAK mari !
hahaha....kat 4ik nie kan..ade le satu girl nie yg suke gylea kat taylor swift ! sume lagu taylor swift nie dye hafal..ak nie minat r gak taylor swift uh tp tade le cm org 'perak' uh sume lagu dye hafal..haha
tu la dye cik naNi Becok uh..hee~
[*kalaw dak nani bce nie mesty dYe bising kat ak smpy pkAk tlinge nie..]hehe
tp pape un,,best kawan ngn si Nani nieh..hehe