Pinky Blog
tHe sengal :)
Tuesday, March 15, 2011 | 15:53 | 0 perfectly
hmm...tgh sedap2 je bce novel tetibe je adek ak yg dida uh soh jwb chat ngn dak sher..ak agak pelik la..ape je yg urgent yg dye na ckp uh..last2 dye soh call dak ummi hafsah..lg lea bertmbah plik kn..ak yg lurus bndul nie un gi le tpn dak umi hafsah...
u : weyh acl kaw tpon?? dak sher memain je la..
a: siot je...pe kaw nak ckp??
u : hmm..actnye na tnye pcl +math..kaw sure da siap kan..
a : ak glak je..ble kale lak ak siap h/w +math nie...
u : gi le tnye ayh kaw..
a : malas r..*dlm mse yg same meraba poket seluar,,huhu
tetibe ak tergelak besar !
a : ak bru pasan yg ak pki sluar terbalik la..hahaha
sher : hahaha..umi ! tulis kat fb yg dak shol pki seluar trbalek...haha
ak on9 fb tyme tu gak ! haha..btol2 dyorg tag nme ak kat post uh..kuang asam nye nenek due org !
grr~ bwat i malu je la u all nie...adoyy..
tetibe lak baba soh gi umh nenek ...so nye..
off now ><